Forum Kabus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kabus

Forum Kabus

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum

Football Manager 2007 Kurulum,Resimli Anlatım

YazarMesaj
Rapisyen35
Moderator
Moderator
Rapisyen35

Football Manager 2007 Kurulum,Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Football Manager 2007 Kurulum,Resimli Anlatım   Football Manager 2007 Kurulum,Resimli Anlatım Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 1:15 am

Football Manager 2007 (Ripli Tek Link) (Rapid 80 mb.)

http://rapidshare.com/files/30136337..._heat.rar.html
Büyük Rehber !! Kolay Kurulum: Oyunu Nasıl kurarız ?

Rarlı dosya içindekileri, C:/Program Files/Sports İnteractive içerisine atınız ve oyunu çalıştırınız ! Eğer crack isterse, aşağıdaki linkten indireceğiniz crack ile crack yaptıktan sonra oyunun zevkine varınız !

DİKKAT !!!

Tüm Türkiye Çapında satılan FM 2007 Cdlerinde, oyunu yükledikten sonra açmaya çalıştığınızda, bir süre sonra;

aşağıdaki resimde ki gibi yada bir benzeri hata ile karşılaşılabiliniyormuş.

Football Manager 2007 Kurulum,Resimli Anlatım 1gx4

-Bu hatayı vermemesi için, bilgisayarın dilini oyun başlamadan önce İngilizce olarak ayarlayınız(Başlat>Denetim Masası>Tarih, Saat, Dil ve Bölgesel Seçenekler >Bölge ve Dil seçenekleri kısmında Diller penceresinde , Ayrıntılara tıkladığınzda, Varsayılan giriş dilinde seçili olan Türkçe'yi, İngilizce(A.B.D.) yapınız.Ve sorun çözülüyor ve bir not daha bu sorun bütün Türkiye çapında satılan cdlerde de olup, bizim full oyunumuzdan dolayı kaynaklanmamaktadır.

Football Manager 2007 Kurulum,Resimli Anlatım 2he8

Football Manager 2007 Kurulum,Resimli Anlatım 2he8

DIKKAT 2 !!!

Yine oyunun başında menajer profili yaşanırken, create new profile kısmından sonra, first name ve second name bölümlerinde bazı arkadaşlarımız yazacak bir yer bulamamış ve profil yaratamamışlar.Bunu çözmek için:
C: document and settings / kullanıcı hesap adınız 'ın içinde gizli dosya olarak Application Data olacaktır, eğer gözükmüyorsa klasör seçeneklerinizden gizli dosyayı gösteri seçeneğini aktif hale getiriniz.Application Data nın içine girdikten sonra buradaki Sports İnteractive dosyasının içindeki Football Manager 2007 klasörünü siliniz.Ve böylece bu sorun da çözümlenmiş olaraktan, oyununuza rahat rahat devam edebilirsiniz.Buda yine, bizdeki oyundan dolayı değil bütün Türkiye çapında dağıtılan cdlerden dolayı kaynaklanıyor.

Football Manager 2007 Kurulum,Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Football Manager 2007 (Ripli Tek Link)
» UEFA Champions League 2006-2007 DOWNLOAD:
» Wwe Smackdown Vs Raw 2007(Tek Link İndir)
» fifa 2007(Tek Link İndir)
» Magic Shield 62 Skili Yapımı ( ResimLi )