Forum Kabus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kabus

Forum Kabus

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum

Popçu Söylediklerine Bin Pişman

YazarMesaj
Rapisyen35
Moderator
Moderator
Rapisyen35

Popçu Söylediklerine Bin Pişman Empty
MesajKonu: Popçu Söylediklerine Bin Pişman   Popçu Söylediklerine Bin Pişman Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 1:44 pm

"Tanımıyorum" demişti ünlü ozan için.. Nil Karaibrahimgil kırdığı potun farkına vardı ve Ertaş'a mektup yazdı..Pop müziğin önde gelen isimlerinden Nil Karaibrahimgil, "tanımıyorum" dediği ünlü ozan Neşet Ertaş'tan özür diledi. Kırdığı potun farkına varan Karaibrahimgil, Ertaş'a mektup yollayarak hatasını kabul etti.

Sadece özür dilemekle kalmadı. Karaibranimgil Türkü babanın gönlünü almak için ziyaretine gitmeyi planlıyor. Dahası birlikte konser vermek istiyor.

Ünlü ozan Neşet Ertaş için "tanımıyorum" diyen Karaibrahimgil daha sonra da "benim sayemde tanındı" deyince ortalık karışmıştı.

SAYGIDA KUSUR ETMEM

Dün önemli bir adım atan Nil Karaibrahimgil, Neşet Ertaş'a bir mektup yazdı. Karaibrahimgil, dün halk ozanı Ertaş'a bir mektup yazarak "Söylediklerim yanlış anlaşıldı" dedi.

Şarkıcı, kaleme aldığı duygusal mektupta "Bugün yüzümü solgun gören babam sordu: Neyin var kızım...'Sorma baba' dedim, Neşet Ertaş'ı üzmüş olabilirim. Sözlerim yanlış anlaşıldı, o gerçek sanabilir. Kelimeleri sevmiyorum, çok kayganlar..." diyerek Ertaş'a saygıda kusur etmesinin söz konusu olamayacağını belirtti.

BOYNUNA SARILIP YANAKLARINDAN ÖPECEĞİM

Ünlü ozan ile birlikte konser vermek istediğini söyleyen Karaibrahimgil'in önümüzdeki günlerde Neşet Ertaş'ı ziyaret etmesi bekleniyor. "Ertaş'ın boynuna sarılıp, yanaklarından öpeceğim" diyen İbrahimgil, mektubunu şu cümleyle bitiriyor: "Ertaş, ne güzel köprüler kurmuş türküleriyle. Darısı başıma, bir kusurum olduysa affalo."

NELER OLMUŞTU

Nil Karaibrahimgil ile Neşet Ertaş arasındaki son birkaç haftadır ince bir polemik devam ediyordu. Karaibrahimgil, verdiği bir demeçte "Neşet Ertaş'ı tanımıyorum" demişti. Ertaş da bunun üzerine "Tanımak zorunda değil. Gözlerinden öperim" şeklinde bir açıklama yaparak olayı büyütmedi. Ancak Ertaş'ın bu açıklamasından sonra Karaibrahimgil, "Kaş yapayım derken göz çıkarttı" deyimine benzer bir demeç daha verdi ve Neşet Ertaş için "Benim sayemde tanındı" dedi. Ertaş da bunun üzerine "Olmadan oldum sanan çocukça birinin lafları. Olgun insan düşünerek konuşur. Olgun olmayan ham meyve gibidir, aklına geleni konuşur. Kendini bilmeyenin kusuruna bakmam." diyerek polemiğe son noktayı koydu.

Popçu Söylediklerine Bin Pişman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Sevdiğiniz Popçu?